“Краще не давати йому мікрофон” – Путін звернувся до українського журналіста з провокаційним питанням

20 грудня в Москві проходить щорічна конференція за участі президента РФ Володимира Путіна, на якій він звернувся до українського журналіста “Уніану” Романа Цимбалюка з провокаційним запитанням. Про це йдеться в повідомленні інформагенства.

Роман Цимбалюк/Фото: Уніан

"Мої колеги мені говорили, краще не давати йому мікрофон, тому що він влаштує скандал. Ви хочете влаштувати скандал, ні?", – сказав Путін.

Роман Цимбалюк, коли йому надали слово, зазначив, що не збирається влаштовувати жодного скандалу, так само, як і завжди.

Роман Цимбалюк запитав у Путіна, які умови обміну українських моряків. Також він запитав, чи може вийти, що прямого діалогу між президентами України і Росії не буде, поки ви не зміните місце роботи.

У відповідь на питання, президент Росії Володимир Путін заявив, що лідер організації "Український вибір" Віктор Медведчук у Москві ставив питання про обмін українських моряків і воно обговорюватиметься після завершення кримінальної справи.

Нагадаємо, що в четвер, 20 грудня, в Москві проходить щорічна велика прес-конференція президента РФ Володимира Путіна. У цьому році акредитовано рекордну кількість журналістів — близько 1700.

Читайте також: "У Росії відкрито заговорили про екологічну катастрофу, яка насувається на Крим".

Коментарі