Краматорські медики вимагали гроші за підготовку висновків лікарської консультаційної комісії

У Краматорську правоохоронці затримали керівників лікарської консультаційної комісії за отримання неправомірної вигоди у розмірі вісімдесят тисяч гривень.

Про це повідомили у прес-службі Краматорської місцевої прокуратури.

Так, правопорушники вимагали гроші за підготовку висновків лікарської консультаційної комісії, необхідних для проходження комісії та отримання групи інвалідності.

Правоохоронці задокументували 12 фактів одержання ними неправомірної вигоди на загальну суму понад 80 тисяч гривень. Встановлено, що 46-ти та 40-річні члени комісії вимагали кошти за підготовку висновків лікарської консультаційної комісії та отримання групи інвалідності.

Вчора, 31 травня, правоохоронці затримали здирниць під час отримання чергового хабара 7,5 тисяч гривень. Під час проведення санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили у правопорушників 30 тисяч гривень.

За фактом справи відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) ККУ.

Медикам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Коментарі