Корупційний голодомор: блокування агрохолдингу “Росток” загрожує соціальним колапсом на північному сході України

Соціальна катастрофа назріває у прикордонній смузі на північному сході України. Один із найбільших аграрних холдингів, що дає робочі місця і заробіток  жителям Чернігівської та Сумської областей, межуючих із країною-агресором, Росією, зазнав рейдерської атаки. На бік рейдерів стали майже всі силові структури регіону та навіть із Харківської області.

Гаряча пора збору врожаю виявилася найкращим моментом для блокування роботи усіх підприємств холдингу "Росток". Врожай, що визрівав цілий рік, будь-якої миті може просто опинитися під снігом та дощем. Бо його збір блокують невідомі під прикриттям правоохоронців. 

 

"Заблоковано повністю роботу наших підприємств. На якій підставі, чому так, ми не знаємо. Нам перешкоджають прибирати урожай, а це десятки мільйонів доларів, я вам скажу так", – коментує Микола Козлов, регіональний директор АПХ "Росток Холдинг" (Глухівський кластер). 

"Сьогодні ми бачимо: проблема в тому, що з такими діями правоохоронних органів, вони не розуміють, ми введемо соціальний колапс. Тому що сьогодні це соціальна проблема може бути – зарплати людей, а це їхні сім'ї, десятки тисяч людей, пов'язаних з працівниками», – обурюється голова Ради директорів АПХ «Росток Холдинг» Віктор Купавцев, – "Це їхні діти, чоловіки, дружини, бабусі, пенсіонери, а у нас опалювальний сезон на носі – хто буде їм опалювати будинки?".

Подробиці резонансної справи – у новому сюжеті "Стоп Корупції": 

Коментарі