Корупційні «хованки»: керівник СБУ Кіровоградщини, якого підозрюють у кришуванні агрорейдерів, уникає зустрічі з активістами

03.06.2019 15:33

Від браконьєрства та незаконного вилову риби – до боротьби з депутатами-шахраями: спектр питань, якими займаються по всій країні осередки ГО «Стоп корупції» дійсно широкий. Про черговий спільний антикорупційний рейд дивіться у репортажі Кирила Вольного з Кропивницького.

За останні роки всю країну накрила хвиля агрорейдерства та силового захоплення підприємств і Кіровоградщина, як аграрний край, опинилась в його епіцентрі. Прикладів безліч: зокрема, «СтопКор» вже розповідав про кіровоградську агрофірму «П’ятихатська», яка стала одною з жертв рейдерів.

Нагадаємо, на початку осені 2018 року поблизу селища Йосипівка, що на Кіровоградщині, за врожай розгорнулась справжня битва. Група, яка нараховувала близько 50 осіб в камуфляжі, з чотирма комбайнами прибула на поле, що належить агрокорпорації «П’ятихатська», і здійснили напад на сільгосптехніку.

Місцеві підприємці підозрюють, що відбувається це під «кришуванням» керівника СБУ в Кіровоградській області – Олега Аркуша. Тому першим місцем, куди вирушили, активісти стало саме СБУ.

На жаль, особисто поспілкуватись з головою СБУ в Кіровоградській області представники громадськості не змогли. На роботі його не було, незважаючи на те, що в саме той день в нього були часи прийому громадян.

Втім, «СтопКор» продовжує стежити за цією справою та обов’язково повідомить про нові факти і новини з Кропивницького.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X