Корупція в Міністерстві оборони: Полторак підтвердив готовність подати у відставку

Міністр оборони України Степан Полторак готовий піти у відставку, якщо доведуть корупцію в діях Ігоря Павловського, оскільки він несе політичну відповідальність за підлеглих.

"Я підтверджую свої слова: якщо буде доведена корупція в діях заступника міністра оборони, я подам у відставку. Звичайно, є рівень відповідальності кожного на своєму напрямку, але я несу політичну відповідальність за тих, з ким працюю", – заявив міністр. Про це генерал української армії розповів в інтерв'ю виданню "Обозреватель".

Полторак повідомив, що зустрівся з начальником департаменту закупівель Гулевичем і Павловським. За словами міністра, за весь період розслідування їх ні разу не викликали на допит.

"Якщо винен Павловський або будь-який інший офіцер, треба притягати до відповідальності й садити в тюрму, але треба спочатку довести провину людини", – заявив він.

Нагадаємо, у 2017 році Національне антикорупційне бюро України провело гучний арешт двох високопоставлених силовиків України, серед яких виявився і генерал Ігор Павловський. У НАБУ з'ясували, що дані особи, використовуючи своє службове становище, створили корупційну схему, завдяки якій вони розтратили аж близько 150 мільйонів гривень державних коштів. Тоді відомий український військовий експерт Олексій Арестович заступився за генерала ЗСУ, однак не став заперечувати можливість того, що Павловський замішаний в цій брудній справі.

Коментарі