Користувачів мережі шокував новий ресурс із базою даних російських бойовиків

В Інтернеті з'явився новий ресурс, на якому зібрана база з іменами, позивними та адресами більше ніж трьох тисяч росіян, які взяли участь у військовому конфлікті на Донбасі.

Крім імен і позивних, біля багатьох імен вказані дані про те, за яких обставин і де загинули росіяни, що воюють на боці окупаційних військ. Про список загиблих на своїй сторінці в соцмережі повідомила правозахисниця і керівник групи "Вантаж 200" Олена Васильєва, передає "Діалог.UA".

За словами Васильєвої, в списку представлена ​​інформація станом на 31 січня поточного року. Згодом дані будуть доповнюватися та оновлюватися. Списки доступні в режимі перегляду на сайті, а також є можливість звантажити весь файл з іменами в форматі pdf. Учасники групи збирали дані з відкритих джерел. У списку імена як кадрових російських військовослужбовців, так і добровільних найманців, які вирішили насильно встановити свій "руських мір" в Україні.

Нагадаємо, на початку року керівник групи "інформаційний опір" Дмитро Тимчук повідомив, що в Росію з окупованих територій Донецької області відправили 17 вантажівок з "вантажем 200". Також про масове перевезення загиблих на Донбасі бойовиків заявили в ОБСЄ.

Коментарі