Кордон з Польщею найближчим часом буде паралізований – названо причину

Пункти пропуску між Україною та Польщею ґрунтовно "протоптали" громадяни обох держав. Тільки за останні сім місяців кордон перетнуло понад 14,5 мільйонів чоловік. У зв'язку з новими обставинами їм доведеться випробувати значні незручності.

У Польщі прикордонники збираються оголосити про страйк. Їхня боротьба за свої права неминуче призведе до проблем, пов'язаних з перетином спільного з Україною кордоні, передає "Європейська правда".

За даними видання, поляки вирішили випробувати на своїх широтах "італійський страйк". Цей метод полягає в гранично суворому виконанні співробітниками своїх посадових обов'язків і правил, ні на крок не відступаючи від них і ні на крок не виходячи за їхні межі, що часто призводить до ситуації, діаметрально протилежної від очікуваного керівництвом.

За прогнозами експертів, у разі "італійського страйку" на кордоні з Польщею стояння в чергах може перевищити шість годин. Співробітники прикордонної служби польської республіки, в тому числі силові і воєнізовані відомства, наполягають на підвищенні оплати праці та оголосили про масштабний мітинг в польській столиці. Мітинг відбудеться в жовтні, а якщо протестуючих не почують – "італійський страйк" з усіма наслідками, що випливають для громадян, не змусить себе чекати.

Коментарі