Координатор “СтопКору” Роман Бочкала увійшов до ТОП-100 найвпливовіших людей Київщини

Журналіст, співзасновник і координатор ГО "Стоп корупції" Роман Бочкала увійшов до ТОП-100 найбільш впливових та авторитетних людей Київської області. Рейтинг, до якого увійшли відомі політики, підприємці, журналісти та освітяни, склав інформаційний портал "Моя Київщина".

"Уродженець Криму Роман Бочкала, який у 2008 році переїхав до Києва, до столичного регіону протягом тривалого часу не мав жодного відношення, і працював на телеканалі "Інтер". У якості кореспондента висвітлював військові та громадянські конфлікти в гарячих точках по всьому світу, а також на Сході України. Після захоплення Слов'янська перебував на окупованій території, де був затриманий сепаратистами та побитий. У вересні 2016 року він звільнився з "Інтеру".

З червня 2016 року входить до Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України. Також є членом Київської конкурсної комісії Генеральної прокуратури України з відбору керівного складу місцевих прокурорів.

Паралельно з роботою на цьому телеканалі, у 2013 році він разом з Тарасом Лиликом та Богданом Хмельницьким заснував ТОВ "Інформаційне Агентство "СТОП КОРУПЦІЇ ТВ", яке займалося антикорупційними журналістськими розслідуваннями, створювало телевізійні програми і транслювало їх через загальнонаціональні та регіональні ЗМІ.

Згодом, у 2015 році, спільно зі своїми компаньйонами він заснував громадську організацію "Стоп корупції", яка позиціонує себе противником нелегального видобутку піску в Києві та області", – ідеться у публікації.

"На спільній прес-конференції прокурор Київської області Дмитро Чібісов повідомив про концепцію співпраці між представниками прокуратури, громадськими організаціями та журналістами в сфері протидії та подолання корупції. І зазначив, що всі звернення до ГО "Стоп корупції" отримають статус офіційних, і їх одразу вноситимуть до Єдиного реєстру досудових розслідувань із подальшою правовою реакцією", – додали автори рейтингу.

Коментарі