Координатор “СтопКору” Роман Бочкала розповів про роботу мережі розслідувачів проекту у регіонах України

Координатор "Стоп корупції" у рамках конференції "Підзвітність влади: дієві інструменти для регіональних активістів" розповів про ефективність роботи громадських активістів-представників проекту у регіонах України. Наразі їх 20. У ході об'єднаних антикорупційних рейдів в різні області команда проекту домагається звільнення місцевих князьків з посад та викриває корупційні схеми на місцях.

Подробиці стопкорівець виклав у своєму Фейсбуці.

"Взяв участь у конференції "Підзвітність влади: дієві інструменти для регіональних активістів". Зібрались журналісти та громадські діячі зі всієї країни. Мав можливість поділитись досвідом. Дякую організаторам.

Два роки тому ми вирішили створити на базі ГО "Стоп корупції" мережу розслідувачів. Один голос – добре. Але хор голосів чути краще. Кожному учаснику нашої ініціативи надається юридична підтримка, висвітлення локальних проблем в центральних медіа, семінари й тренінги, можливість "достукатися" до верхівки влади. Наразі вдалося об'єднати близько 20 областей. І я цим пишаюся.

В чому наш досвід унікальний? Одного разу ми всі разом поїхали до Путивля на Сумщині. Там шалено рубали ліс прямо на кордоні з Росією. І ми зібралися всіма осередками, аби це припинити. Місцева влада була шокована. Голова райради вибіг у вікно. Голову лісгоспу з початку відсторонили від посади, а потім звільнили.

Об'єднання зусиль дало результат. Спільні виїзди стали форматом. Тепер вони регулярні. Це дало можливість зрушити з мертвої точки важливі справи. Разом ми сила. І це факт. Приєднуйтесь!", – закликав координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала.

Прийняв участь у конференції «Підзвітність влади: дієві інструменти для регіональних активістів». Зібрались журналісти...

Posted by Роман Бочкала on 6. oktoober 2017. a.

 

Інші новини

Коментарі