Координатор “Стоп корупції” Роман Бочкала відбриратиме детективів для роботи в НАБУ

Новообрана громадська рада при Національному антикорупційному бюро провела своє перше засідання.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив представник Ради та координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала.

"Представники Громадської ради познайомилися. Обрали голову. Ним став Олексій Гриценко, делегований від АвтоМайдану. Достойний кандидат із бажанням і, що вкрай важливо, досвідом для такої роботи. Роботи, за яку не платять. Стосовно мене, то я згідно з рішенням Ради увійшов до складу конкурсної комісії з відбору на посади детективів. Комісія складна. Навіть, ключова", - зазначив Роман Бочкала.

Окрім того, координатор "Стоп корупції" повідомив, що за словами голови НАБУ, на бюро чекає третя конкурсна хвиля. Для того, щоб показати серйозність відбору, Ситник зауважив, що під час першої хвилі з 3000 претендентів пройшли лише 70. Майже те саме було і з другою хвилею. На керівні посади конкурс, за словами голови НАБУ, взагалі був захмарним.

"Наприклад, на посаду керівника відлілу зовнішнього нагляду претендувало 110 людей. Загалом на сьогодні у штаті НАБУ 500 співробітників. Є ще 200 вакансій, 100 з них - на посади детективів", - навів слова Ситника Роман Бочкала.

Також очільник бюро зазначив, що оперативно-технічне управління сформовано на 90 відсотків. Активно надходить спецтехніка. НАБУ вже у змозі проводити складні операції. До кінца літа, за оцінками Ситника, бюро має бути повністю укомплектоване. Тоді антикорупційний орган зможе стати по-справжньому незалежним від органів влади та правоохоронних відомств, цитує Артема Ситника Роман Бочкала.

13344789_1360395487309946_2458290044966477730_n

Коментарі