Координатор ГО “Стоп Корупції” Роман Бочкала презентував нову громадську ініціативу – подробиці

15 грудня в Києві в рамках конференції, присвяченої історіям успіху регіональних активістів "Стоп Корупції", координатор громадської організації Роман Бочкала презентував нову ініціативу "Стоп політичній корупції".

Він наголосив на необхідності проведення чистої та прозорої передвиборчої кампанії, яка передбачатиме контролюючу функцію громади для забезпечення законності виборчих процесів.

"Вся Україна буде обирати президента, а потім парламент, далі почнеться кампанія з місцевих виборів. Ми не повинні мовчати, ми повинні контролювати та використовувати всі ті міри, які передбачені законодавством про вибори. Першочергово ми маємо інформувати – це пряма функція журналістів, також ми маємо здійснювати громадський контроль – і це вже функція активістів та правозахисників. Ми за чесні вибори" – зазначив Бочкала.

Громадську ініціативу "Стоп політичній корупції" підтримали всі регіональні активісти з-понад 20-ти регіонів України.

Також вони презентували власні історії успіху та розповіли про результати антикорупційної діяльності на місцях, досягнуті завдяки навичкам та знанням, отриманим на тренінгах і семінарах.

Нагадаємо, упродовж року за підтримки посольства США в Україні, а також Антикорупційної ініціативи Європейського союзу за сприяння Міністерства закордонних справ Королівства Данії тривали навчальні модулі, спрямовані на професіоналізацію громадської журналістики та протидію корупції на місцевому рівні.

Наприкінці заходу відбулось урочисте вручення сертифікатів про навчання та подарунків регіональним активістам Романом Бочкалою.

Коментарі