Конфіскувати майно, повернути вкрадене: для кишенькового податківця Януковича Головача вимагають покарання

Конфіскувати майно, нажите незаконним шляхом та забрати руки від захопленого бізнесу у регіонах та столиці. Такі вимоги протестувальників до правоохоронців у справі податківця-поплічника Януковича Андрія Головача. Наразі акція триває під комплексом «Арена Сіті» у Києві. 

«Головача заарештували, він погодився співпрацювати зі слідством, дав свідчення проти свого шефа Януковича і відшкодував на користь держави завдані збитки у сумі 130 мільйонів гривень. Вже у 2018 році з’явилась інформація про причетність Головача до рейдерства сільгосппідприємств на Чернігівщині. Нібито ці справи завершились. Однак згодом стало відомо про нові атаки Головача.

Цього разу його апетити зачепили ресторани у Києві. Через підставних осіб колишній податківець володіє комплексом «Арена Сіті» у столиці. Мета нашої акції – повідомити працівникам комплексу про кінцевого власника та добитись кримінальної відповідальності для Головача», – розповіли організатори акції – активісти «Стоп корупції».

КОНФІСКУВАТИ МАЙНО, ПОВЕРНУТИ ВКРАДЕНЕ: ДЛЯ КИШЕНЬКОВОГО ПОДАТКІВЦЯ ЯНУКОВИЧА ГОЛОВАЧА ВИМАГАЮТЬ ПОКАРАННЯ Конфіскувати майно, нажите незаконним шляхом та забрати руки від захопленого бізнесу у регіонах та столиці. Такі вимоги протестувальників до правоохоронців у справі податківця-поплічника Януковича Андрія Головача. Наразі акція триває під комплексом «Арена Сіті» у Києві. «Головача заарештували, він погодився співпрацювати зі слідством, дав свідчення проти свого шефа Януковича і відшкодував на користь держави завдані збитки у сумі 130 мільйонів гривень. Уже у 2018 році з’явилась інформація про причетність Головача до рейдерства сільгосппідприємств на Чернігівщині. Нібито ці справи завершились. Однак згодом стало відомо про нові атаки Головача. Цього разу його апетити зачепили ресторани у Києві. Через підставних осіб колишній податківець володіє комплексом «Арена Сіті» у столиці. Мета нашої акції – повідомити працівникам комплексу про кінцевого власника та добитись кримінальної відповідальності для Головача», – розповіли організатори акції – активісти «Стоп корупції».

Posted by Стоп корупції on Kolmapäev, 5. september 2018

Коментарі