Кому заважає благоустрій Осокорків? – досліджує “СтопКор”

На столичних Осокорках вкотре провели громадсько-розважальний захід. Музика, ігри, веселощі – так відсвяткували останні вихідні літа мешканці району. Ще рік тому відпочивати тут було неможливо – хащі, сміття та повна антисанітарія. Але сьогодні тут є де розгулятися і дорослим, і малечі. 

Тепер на розчищеній території району з'явилися біотуалети, сміттєві баки. У планах – поява набережної та найкращого в столиці парку, де зможуть гуляти всі охочі.

Усе це стає можливим завдяки тому, що невдовзі тут планується зведення нового житлового масиву за допомогою залучених Банком "АРКАДА" від інвесторів коштів.

Хоча є й ті, кого подібні плани не влаштовують – протягом трьох місяців активісти громадської організації "Екопарк Осокорки" повсякчас намагаються завадити облаштуванню території. Справа дійшла до жорсткого побиття робітників, задіяних в будівництві електропідстанції та житлового масиву.

Внаслідок сутичок між поліцією та активістами, що прийшли разом з Національним корпусом й Національними Дружинами, постраждало чимало людей, кількох із серйозними травмами госпіталізували.

Чому учасники організації протестують проти поліпшення благоустрою Осокорків та якими можуть бути наслідки – розбиралися правозахисники "Стоп Корупції". Подробиці цієї справи дивіться у сюжеті "СтопКору в дії" в цю суботу о 17.10 на "5 каналі".

Коментарі