Команда “СтопКору” закликає підтримати очільника організації Тараса Лилика у конкурсі до Громради при Нацагентстві (АРМА)

Команда "Стоп корупції" закликає підтримати голову правління організації у конкурсі до складу Громадської ради при Національному агентстві з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Склад Громради формується у складі дев'яти осіб на підставі результатів конкурсу. Конкурс з формування персонального складу Громадської ради проводиться шляхом відкритого рейтингового інтернет-голосування громадян, які проживають на території України.

Інтернет-голосування за кандидатів до складу Громадської ради відбудеться 10 жовтня 2017 року, протягом 12 годин, з 09.00 години до 21.00 години.

Будь-який громадянин, який проживає на території України, може взяти участь в інтернет-голосуванні. Під час участі в інтернет-голосуванні громадянин може проголосувати не більш як за дев'ять кандидатів.

Обраними до Громадської ради за результатами інтернет-голосування вважаються дев'ять кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів.

Підтримати нашого кандидата Ви можете на сайті.

 

 

Інші новини

Коментарі