Команда “СтопКору” вважає справу проти активіста проекту замовною

Команда "Стоп корупції" вважає справу проти голови осередку проекту у Монастирищі Черкаської області Юрія Заворотного сфабрикованою. Про це у соцмережі повідомив координатор проекту Роман Бочкала.

"Юрій Заворотний зарекомендував себе як людина безстрашна та принципова. Він не побоявся і пішов проти голови району та його покровителя – місцевого царька, батька тендерної мафії Антона Яценка. Днями Юра пропав. І позавчора його знайшли у райуправлінні Гайсина. Причина потрапляння в мавпятник залишалась незрозумілою. Як і статус Юри. Дружину до нього не пускали. І от напередодні на сайті, підконтрольному Яценку, з'явилася стаття із гучною назвою – "Голову монастирищенського "СтопКору" упіймали на крадіжці акумуляторів".

При тому, що ані прокуратура, ані поліція ситуацію на коментували. Схоже на підставу. У цьому впевнені усі, хто знає Юру. Серед них і голова сусіднього уманського осередку "Стоп корупції" Руслана Парфьонова, порядність якої поза сумнівами. Юрій чесно заробляє на життя підприємницькою діяльністю і йому не потрібна крадіжка акумуляторів. Сьогодні йому обиратиме міру запобіжного заходу єдиний суддя, який залишився у Гайсині. Команда "СтопКору" уже в залі засідань.

Ми за об'єктивний розгляд справи. Упевнені у своєму соратнику і вимагаємо усебічного досудового слідства. На цьому усе і має скінчитись, а надумані звинувачення мають бути зняті. Практика тиску на активістів набирає обертів. Шкода, що зараз на допитах Юра, а не одіозний Яценко. Але нічого. Правда переможе", – зазначив у Фейсбуці координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала.

 

Інші новини

Коментарі