Команда «СтопКору» стає міцнішою: в рамках «Школи громадянської освіти» активістів навчили вирішувати конфліктні ситуації

Четвертий і завершальний модуль «Школи громадянської освіти» відбувся днями у Києві з ініціативи ГО «Стоп Корупції» та за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС. Організатори включили у програму чимало різносторонніх лекцій та майстер-класів. Цього разу навчали презентації проектів та майстерності розв’язувати конфлікти. Адже без них у антикорупційній діяльності поки не обійтися.

«Моя тема стосувалася початку політичної кар'єри, публічної кар’єри. Я спробувала розповісти дуже, сподіваюсь, простими словами, як людям її розпочати, як увійти в політику публічно, а не в неї вляпатися», - зазначає політичний консультант, доктор юридичних наук Ірина Сєрова.

Своїми враженнями діляться й слухачі. «Ми розкривали такі тематики, як що таке політика, що треба робити політику, щоб стати успішним, і зброю, яку дала нам в руки пані Ірина, ми будемо використовувати», - розповів голова відокремленого підрозділу ГО «Стоп Корупції» з м. Святогірськ Володимир Рибалкін.

Марина Семенова, голова ГО «NPG» впевнена: «Можна добитися великих результатів в цій мережі, з чого ми починаємо, в першу чергу необхідно визначити свої цілі, тобто для чого ви йдете в цю мережу, тобто це підвищення впізнаваності, це популяризація діяльності, це вибудовування довірчих відносин з цільовою аудиторією».

«Дані лекції, дані семінари, практичні заняття нам дають досвід для того, щоб ми правильно, у відповідності до законодавства й у відповідності до певних принципів вміли спілкуватися з громадянами України», - резюмує голова відокремленого підрозділу ГО «Стоп Корупції» у м. Львів Віктор Палас.

Як зізнаються всі учасники, з Києва додому вони повертаються з потужною зброєю. Тож велика команда «Стоп Корупції» відсьогодні стала ще міцнішою. Детальніше про захід – у матеріалі:

Коментарі