Команда “Стоп корупції” влаштувала очну ставку меру Городні на Чернігівщині, якого громада критикує за бездіяльність

Активісти ГО "Стоп корупції" спільно з колегами з ГО "Стоп нелегал" та ГО "Захист" приїхали до Городні Чернігівської області на зустріч з міським головою Андрієм Богданом. Таку ініціативу реалізували після численних звернень місцевих жителів, які нарікають на бездіяльність місцевої влади. Претензії громади озвучили активісти "Стоп корупції".

"До міського голови у нас ціла низка запитань. Так, нам стало відомо, що на території міста розташоване військове містечко, яке саме мер приймав до міста. Чому воно перетворене на руїни? За 30 км від кордону руйнація військового містечка – це підрив обороноздатності країни!

Окрім того, ми хочемо поцікавитись, хто має відповісти за дерибан військового аеродрому? Куди поділись гроші, виділені на його рекультивацію? Також ми дізнались про кричущий аварійний стан, у якому перебуває місцева школа та факти завищених тарифів на електроенергію для дитячого садочка. І поки люди скаржаться на бездіяльність влади, міський голова щомісяця не гребує призначати собі премію у розмірі подвійного окладу. Ми вирішили допитатись у керманича, за які заслуги від себе преміює", – розповіли активісти ГО "Стоп корупції".

Коментарі