Команда «Стоп Корупції» відкриває осередок на Франківщині

Команда проекту збирає валізи та їде до Івано-Франківська. Там 13 січня відкриється перший регіональний осередок "Стоп корупції". Відзавтра жителі Івано-Франківщини матимуть змогу ефективно боротися з проявами корупції в своєму регіоні.

Усе почалося з того, що франківські громадські активісти звернулися до центрального офісу проекту у Києві. Вони спостерігали за роботою організації та переконалися в ефективності боротьби з корупціонерами на прикладі діяльності "Стоп корупції" і вирішили заснувати команду борців із хабарництвом у своєму регіоні.

«Для нашої організації - це знакова подія. Започатковано процес створення регіональних осередків «Стоп корупції». Це означає, що наша справа демонструє ефективність, вона розвивається, до нас долучаються нові небайдужі люди. Упевнений, що «Стоп корупції» дуже скоро стане потужною всеукраїнською громадською силою, яка зможе ефективно протистояти проявам корупції у суспільстві», - зазначає співзасновник проекту, правозахисник Богдан Хмельницький.

ГО «Стоп корупції» запрошує всіх небайдужих долучатися до важливої громадської справи та об'єднувати зусилля задля ефективної боротьби з корупцією в Україні.

4 2 6

Коментарі