Команда проекту “Стоп Корупції” взяла участь в Антикорупційному форумі

На масштабному антикорупційному заході були присутні тисячі однодумців, громадських активістів, правозахисників, журналістів, яких об'єднує єдина мета - боротьба з будь-якими проявами хабарництва на всіх щаблях влади та у всіх сферах життя.

У роботі форуму зареєструвалися понад п'ять тисяч учасників. Команду "Стоп корупції" представляли координатори проекту Роман Бочкала, Тарас Лилик та співкоординатор Богдан Хмельницький.
"Традиційні форми боротьби з корупцією, на жаль, не працюють, через те що вона роз'їла і правоохоронну систему.

Потрібні ефективні форми самоорганізації активних людей, здатних присвячувати час та зусилля боротьбі з цим явищем. У суспільстві високий запит на антикорупційні ініціативи. Тож час діяти і долати корупцію", - зазначив координатор проекту "Стоп корупції" Роман Бочкала.

«Це – чудова нагода поспілкуватися з колегами, які також ведуть боротьбу з корупцією, перейняти їхній досвід та поділитися власним. Саме об'єднання зусиль небайдужих громадян та законодавчі зміни зможуть подолати корупцію в країні", зазначив координатор проекту "Стоп корупції" Тарас Лилик.

Він підкреслив, що проект «Стоп корупції», який почався з Київської області, уже підтримали активісти у Запоріжжі, Кіровоградській, Одеській, Житомирській областях та на Дніпропетровщині.

1 2 3 4 5

Коментарі