Команда проекту “Стоп Корупції” прагне з’ясувати, як правоохоронець, причетний до справи Павліченків, потрапив до нової поліції

Про такі наміри координатор проекту та відомий журналіст Роман Бочкала написав на своїй сторінці у соціальній мережі. У дописі Роман зазначив, що речі реабілітованого Дмитра Павліченка досі на руках у представників МВС.

Батька та сина Павліченків звільнили завдяки персональній амністії українського парламенту. Проте конфісковане майно чоловікам так і не повернули. Під час спілкування з Павліченком-старшим Роман Бочкала дізнався, що після численних обшуків у родини забрали дорогі речі - автівку, комп’ютер та інше. "Активну участь у справі брав тоді ще дільничний Олександр Корзун", - зазначив Роман Бочкала. І зауважив, що за його даними, наразі Корзун - заступник начальника слідства поліції Шевченківського району. Журналіст разом із командою проекту та тепер уже правозахисником Дмитром Павліченком візьмуться з'ясувати, як правоохоронець пройшов люстраційну перевірку, переатестацію та потрапив до лав нової поліції.

Коментарі