Команда Порошенка заступилась за російських дипломатів в Україні

Після закидів в сторону української влади про необхідність вислати геть з України російських дипломатів, у БПП дали на це відповідь. Ірина Геращенко пояснила, чому не можна виганяти представників країни-агресора.

Новину передає "Преса України".

Перший віце-спікер Верховної Ради України, нардеп від "Блоку Петра Порошенка" Ірина Геращенко прокоментувала пропозицію вислати російських дипломатів з України. Раніше цю ідею озвучував ряд українських політиків та небайдужих українців, називаючи її логічною, зважаючи на війну в країні.

За словами Геращенко, якщо Київ піде на такий крок, Москва відповість тим же. В результаті українські політв'язні так і залишаться в країні, яка чинить агресію, без підтримки. Таку заяву народна обраниця від БПП представила на своїй сторінці у соцмережі.

"Наші політв'язні в РФ залишаться віч-на-віч з Мордором, без шансу хоча б раз в кілька місяців побачити українського представника, відчути мінімальну підтримку. Ви правда цього хочете? Або запитаємо у мами Клиха, дружини Карпюка, сімей Сущенка та Гриба, інших наших заручників?" – додала політик.

Геращенко наголосила, що дипвідносини між двома країнами зведені до "критичного мінімуму".

"Мені набридла "зрада" і непрофесіоналізм. По-перше, в Україні давно немає посла РФ, ми не прийняли агреман на нового посла. Так само немає посла України в РФ. Наші дипломатичні відносини зведені до критичного мінімуму, в посольствах залишається кілька рядових дипломатів і консулів", – уточнила вона.

Коментарі