Команда Порошенка коригуватиме текст Конституції України

Український президент і його команда ініціюють зміни до Конституції. Так, у тексті основного закону держави має з'явитися пункт, який передбачає вступ України в НАТО і ЄС.  

Новину передає "Преса України" з посиланням на повідомлення Петра Порошенка.

"Ідеї європейської та євроатлантичної інтеграції є консолідуючими, мають широку підтримку в українському суспільстві. Про це говорять соціологічні дослідження. Зараз ми обговорюємо в моїй команді пропозицію "заякорити" в Конституції стратегію вступу України до ЄС та НАТО", – написав Петро Порошенко у соцмережі.

До слова, днями Порошенко зазначив, що проект нового закону "Про національну безпеку", який скоро має прийняти Рада, передбачає перехід безпекового сектору на стандарти НАТО. Зі слів президента, Україну очікує "впровадження демократичного цивільного контролю за армією та спецслужбами, і навіть призначення цивільного міністра оборони". Відзначимо, вищесказаний закон був розроблений у співпраці з українськими депутатами та представниками з НАТО.

Нагадаємо, Росія перекрила для України подачу газу. Петро Порошенко звернувся до громадян із прохання економити блакитне паливо по максимуму. З 2 березня газ в Україну почали постачати Польща, Угорщина і Словаччина. Наразі дефіцит газу повністю покритий. Цікаво, що вартість європейського газу – удвічі дорожча за російський. На скільки тепер піднімуть тарифи за газопостачання і тепло з нового опалювального сезону – не відомо.

Коментарі