Коломойський проти України – експерт розповів про перспективи позову щодо повернення Приватбанку після виборів

Колишні власники Приватбанку Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов звернулися до Господарського суду Києва щодо визнання націоналізації Приватбанку недійсною наприкінці лютого. Відповідний запис з’явився у єдиному реєстрі судових рішень 22 лютого 2019, позов направлено проти уряду України.

Які перспектви має цей позов, чи справді Ігор Коломойський намагається повернути собі одну з найбільших банківських установ країни, яку перед тим майже довів до банкрутства та чи сприятиме цим планам кандидат у Президенти Володимир Зеленський у разі свого обрання – по це та інше редакції «СтопКору» розповів економічний оглядач та колишній редактор «Екномічної правди» Сергій Лямець.

На його думку, цей позов не є кінцевою метою позивача.

«Ну, Ігор Валерійович же не дурень. І не примітивна людина. Довести позов до переможного кінця – це примітивно. Навіть якщо у нього буде така можливість, це примітивно і в цьому немає краси. А він ніби... він за красу процесу. Я думаю, грошей у нього більше, ніж достатньо. Бо якщо ми за красу процесу, ми можемо, наприклад, з «Приватом» нічого не отримати, а можемо отримати, наприклад, десь у другому місці або в третьому. А можемо спеціально провалити «Приват», так? І новий президент Зеленський може сказати: ні, я не допустив повернення «Привату» Коломойському. А в цей час десь там щось відбувається» - припустив Сергій Лямець.

Коментарі