СБУ підозрює екс-начальника Яворівського загальновійськового полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) у виконанні завдань співробітників Головного управління розвідки Генерального штабу ЗС РФ. 

Про це йдеться в рішенні Шевченківського районного суду Києва про дозвіл на арешт майна військовослужбовця, передає УНН.

"На обґрунтування клопотання слідчим зазначено, що упродовж 2015-2016 років особа_3, інформація_1, обіймаючи посаду начальника загальновійськового полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки (далі – МЦМБ), в/ч А4150, м. Старичі Яворівського району Львівської області, діючи на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності, недоторканості та обороноздатності України, на виконання завдань співробітників Головного управління розвідки Генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації (далі - ГРУ ГШ ЗС РФ) вчиняв дії, направлені на надання вказаній іноземній організації допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, шляхом збирання та передачі відомостей військового характеру щодо діяльності МЦМБ", – йдеться у рішенні суду.

Зокрема, рішенням суду арештовані ноутбук, телефон, планшет та флешки підозрюваного, через які він ймовірно зв'язувався і передавав дані ГУР Генерального штабу ЗС РФ.

Треба зазначити, що ці речі військовослужбовець добровільно передав СБУ у якості речових доказів.

Коментарі