Мешканець Миколаєва, колишній учасник незаконних збройних формувань "ЛДНР", скористався програмою Служби безпеки України "На тебе чекають вдома". Він також закликав колишніх "братів по зброї" не воювати, а повертатися додому, до своїх родин.

У прес-центрі СБ України розповіли, що в червні 2014-го року,  миколаївець, перебуваючи під впливом російської пропаганди, переїхав до Донецька. Там він вступив до лав однієї з бандитських груп.

Бойовик виконував господарські роботи, "служив" на блокпостах. Але з часом він зрозумів хибність так званого "русского мира". Побачив, як бойовики постійно пиячать, мародерствують, грабують українських громадян. Розчарувавшись в ідеях "Новоросії", він втік від своїх спільників.

Тривалий час він боявся українського правосуддя, потім переховувався в Російській Федерації. Дізнавшись із засобів масової інформації про програму "На тебе чекають вдома", колишній учасник НЗФ вирішив нею скористатися та повернутися до Миколаєва.

"Слідчі СБУ не виявили у діях колишнього бойовика складу тяжкого та особливо тяжкого злочину. 2 лютого Центральний районний суд Миколаєва звільнив його від кримінальної відповідальності. Після цього чоловік звернувся до колишніх "колег" із закликом скласти зброю та повертатись до мирного життя", – зазначили в спецслужбі.

Коментарі