Колектив ОНМедУ звернувся до Гройсмана: просять захистити ВНЗ та… Супрун

Працівники одеського медичного університету звернулись до Володимира Гройсмана по допомогу. "Просимо захистити колектив ОНМедУ від дій Дубініної Владлени Геннадіївни, яка вводить в оману керівництво МОЗ та штовхає своїми діями в.о. міністра охорони здоров'я на неправомірні дії" - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці серпня Міністерство охорони здоров‘я визнало виконувачкою обов‘язків ректора Одеського медуніверситету Владлену Дубініну, чим порушило ухвалу Окружного адміністративного суду Києва.

Зазначимо, останньою ухвалою Окружного адмінсуду Києва від 11 вересня роз’яснено законодавчі норми та наголошено, що за законом «Про вищу освіту» відомство не може призначати і визнавати будь-яких осіб на посаду керівників чи заступників навчального закладу. Обирати ректора чи проректора вишу має трудовий колектив шляхом голосування на виборах.

Проте як випливає з коментаря, який очільниця МОЗу дала журналістам, Міністерство вважає таке рішення - цитуємо - абсурдом. Щоправда, коментуючи ситуацію, Уляна Супрун повідомила, що мова йде про рішення Печерського суду столиці, у той час як позов ректора ОНМедУ розглядається в Окружному адміністративному суді міста Києва. Отже виникає логічне запитання – у чому ще помиляється виконувачка обов’язків Міністра.

Коментарі