Клімкін розповів, як Росія збирається “розчленувати” Україну

Російська Федерація хоче досягти того, щоб після дестабілізації України країна перетворилася на руїни. Про це розповів міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає "Діалог.UA".

Клімкін переконаний, що Росія на чолі з Путіним робить не просто спроби дестабілізації України, а її мета повний розвал країни-сусіда. За словами Клімкіна, в РФ все давно зрозуміли, що проросійські сили навряд чи зможуть знову отримати коли-небудь владу в Україні, а значить політику Путіна ніхто не стане підтримувати.

Таким чином, Росія втрачає ще одного союзника, а значить залишається майже одна проти всього світу. Клімкін стверджує, що в РФ вибрали шлях, згідно з яким Україна повинна бути розчленована.

Глава МЗС повідомив, що Росія не знає, як змінити баланс сил у свою сторону політичними методами, тому вибирає варіант сили. Він додав, що Кремль мріє про те, щоб України не стало як держави.

До слова, Європейський Союз працює над тим, щоб незабаром ввести пакет санкцій проти компаній, які працювали над Кримським мостом. Про це на прес-конференції розповів голова українського МЗС Павло Клімкін.

Коментарі