Кликав Господа та поминав нечисть – чого злякався народний депутат? (ВІДЕО)

Пом’янув нечисть, покликав Господа та послав під три чорти. Саме так прокоментував деталі оборонного контракту для ЗСУ голова комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки та оборони.

КЛИКАВ ГОСПОДА ТА ПОМИНАВ НЕЧИСТЬ - ЧОГО ЗЛЯКАВСЯ СЕРГІЙ ПАШИНСЬКИЙ?Пом’янув нечисть, покликав Господа та послав під три чорти. Саме так прокоментував деталі оборонного контракту для ЗСУ Голова комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки та оборони Сергій Пашинський.Корупційні схеми в українській оборонці не сходять зі шпальт та стали чи не головною темою обговорення у суспільстві. Майже рік «СтопКор» також досліджує матеріали по одній з найскандальніших закупівель для Збройних сил України.В ході збору інформації по одній з сумнівних операцій виникли запитання до родини Пашинських. Журналіст Артем Лагутенко й звернувся до народного депутата Сергія Пашинського з проханням прокоментувати деталі одного – проте багатомільйонного – контракту. Нагадаємо, Сергій Володимирович Пашинський з 2014 по 2016 рік працював головою наглядової ради ДК «Укроборонпром». Після позачергових парламентських виборів 2014, на яких увійшов до парламенту за списками «Народного фронту», він також очолює Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони.Отже, чекайте на спецрозслідування «СтопКору» по оборудкам в оборонній сфері та слідкуйте за анонсами - ви маєте про це дізнатись!

Posted by Стоп корупції on Teisipäev, 12. märts 2019

Корупційні схеми в українській оборонці не сходять зі шпальт та стали чи не головною темою обговорення у суспільстві. Майже рік "СтопКор" також досліджує матеріали однієї з найскандальніших закупівель для Збройних сил України.

В ході збору інформації щодо однієї з сумнівних операцій виникли запитання до родини Пашинських. Журналіст Артем Лагутенко звернувся до народного депутата Сергія Пашинського з проханням прокоментувати деталі одного – проте багатомільйонного – контракту.

Фото: Вадим Чуприна

Нагадаємо, Сергій Володимирович Пашинський з 2014 по 2016 рік працював головою наглядової ради ДК "Укроборонпром".

Після позачергових парламентських виборів у 2014-му, на яких увійшов до парламенту за списками "Народного фронту", він також очолює комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони.

Отже, чекайте на спецрозслідування "СтопКору" стосовно оборудок в оборонній сфері та слідкуйте за анонсами – ви маєте про це дізнатись!

Коментарі