Кличко, дотримайся слова! Інвестори будівництва на Осокорках просять мера захистити їх від рейдерів і тітушок

Суд на стороні забудовника, а на чиєму боці столичний голова Віталій Кличко? Інвестори ЖК «Патріотика на озерах», майбутнього комплексу на Осокорках, закликають мера дотримуватися слова, виконувати обіцянки й захистити їх від постійних атак тітушок.

Йдеться про регулярні спроби так званих громадських активістів з ГО «Екопарк Осокорки» завадити будівельним роботам, зірвати терміни виконання та зобов'язання забудовника перед інвесторами. Про це ідеться на фейсбук-сторінці ЖК.

Зазначимо, що раніше Віталій Кличко закликав забудовника тимчасово зупинити будівництво до рішення суду. 7 листопада київський адмінсуд підтвердив своїм рішенням, що у компанії є всі необхідні дозвільні документи, проте не минуло й кількох днів, як на об’єкт знову напали так звані активісти, зробили барикади для блокування руху будтехніки, зруйнували паркан та увірвались на територію. Двох з них затримали працівники ДСО та охорони компанії-забудовника.

Виталий Кличко, Вы говорили, что б приостановить стройку ЖК "Патриотика на озерах" до решения суда.Киевский Административный Суд вынес свое решение 7 ноября 2018г и отклонил иск ГО "ЭкоПарк Осокорки", подтвердив законность всех разрешительных документов у застройщика.Мы, инвесторы ЖК "Патриотика на озерах" требовали и требуем от застройщика выполнить свои обязательства перед нами. Требуем от Вас, как мэра города Киева, сдержать свое слово и защитить нас и законного застройщика от рейдеров и титушек "ЭкоПарка", которые пытаются блокировать стройку, уничтожают строительную технику, бьют строителей.

Posted by Патриотика на озерах on Pühapäev, 11. november 2018

Коментарі