Київські браконьєри з Видубичів проігнорували рішення Київради і продовжують вивезення піску

09.01.2019 15:26

Свіжі сліди вивезення і 5 автівок, які приїхали під завантаження. Таку картину по вулиці Промисловій на Видубичах застали громадські активісти під час моніторингу точок незаконного видобутку. У промзоні працювало ТОВ "Мостобуд", з яким Київрада розірвала договір оренди ділянки, однак браконьєри взялись за старе. Активісти завертали машини й викликали на місце подій поліцію. На об'єкті будь-які роботи були зупинені. 

Нагадаємо, 20 грудня 2018 року Київрада поставила вирішальну крапку в історії про нелегальний видобуток піску у промзоні на Видубичах і розірвала договір оренди з ПАТ "Мостобуд".

Зазначимо, наприкінці листопада члени постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування одноголосно проголосували за розірвання договору оренди із ПАТ "Мостобуд", яке використовувало земельну ділянку на Видубичах у незаконних цілях.

Додамо, що за роки користування землею підприємство не доплатило громаді Києва понад 100 мільйонів гривень та завдало збитків екології.

Громадські активісти "Стоп корупції" спільно з командою однодумців провели серію акцій протесту через діяльність піщаних браконьєрів. Також на виїзді з території підприємства висипали гору землі та встановлювали піратський прапор за знак протесту проти чорного бізнесу.
Боротьба за припинення незаконної діяльності тривала понад рік.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X