Київські браконьєри з Видубичів проігнорували рішення Київради і продовжують вивезення піску

Свіжі сліди вивезення і 5 автівок, які приїхали під завантаження. Таку картину по вулиці Промисловій на Видубичах застали громадські активісти під час моніторингу точок незаконного видобутку. У промзоні працювало ТОВ "Мостобуд", з яким Київрада розірвала договір оренди ділянки, однак браконьєри взялись за старе. Активісти завертали машини й викликали на місце подій поліцію. На об'єкті будь-які роботи були зупинені. 

Нагадаємо, 20 грудня 2018 року Київрада поставила вирішальну крапку в історії про нелегальний видобуток піску у промзоні на Видубичах і розірвала договір оренди з ПАТ "Мостобуд".

Зазначимо, наприкінці листопада члени постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування одноголосно проголосували за розірвання договору оренди із ПАТ "Мостобуд", яке використовувало земельну ділянку на Видубичах у незаконних цілях.

Додамо, що за роки користування землею підприємство не доплатило громаді Києва понад 100 мільйонів гривень та завдало збитків екології.

Громадські активісти "Стоп корупції" спільно з командою однодумців провели серію акцій протесту через діяльність піщаних браконьєрів. Також на виїзді з території підприємства висипали гору землі та встановлювали піратський прапор за знак протесту проти чорного бізнесу.
Боротьба за припинення незаконної діяльності тривала понад рік.

Коментарі