Київ вимагає у Москви відремонтувати кораблі, залишені в Криму

РФ зобов'язана повернути Україні кораблі, які залишилися в 2014 році в Криму, перед цим відремонтувавши їх.

Про це сьогодні, 15 лютого, в ході судового засідання про держзраду екс-президента України Віктора Януковича в столичному Оболонському райсуді заявив заступник секретаря РНБО Михайло Коваль, повідомляє "Діалог.UA".

"Існує таке поняття, як Гаазький міжнародний суд. Росія піратськими методами здійснила захоплення цих кораблів, і їй доведеться відповідати за це перед цим судом. Згадайте, скільки під прапором Росії в Середземне море виходив десантний корабель "Костянтин Ольшанський"?

Цей корабель вони заганяли. А решту захоплених кораблів зробили донорами. Москва розікрала всі кораблі, які належать нам! І що, ми тепер спокійно повинні їх забрати? Ні!"- зазначив Коваль.

На завершення свого виступу він сказав, що Росія через суд поверне Україні кораблі після ремонту в такому стані, в якому вони були захоплені.

Нагадаємо, раніше глава Кремля запропонував Києву забрати Києву кораблі з Криму. У відповідь на це віце-спікер ВР Ірина Геращенко заявила, що Україна не продає окупований півострів за кораблі.

Коментарі