Кіровоградські офіцери поліції попалися на хабарі

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарництві двох оперуповноважених міськвідділу поліції Олександрії на Кіровоградщині. Новину повідомляють у прес-центрі СБУ.

Старші лейтенанти неправомірно звинуватили місцевого мешканця у крадіжці мобільного телефону. За непритягнення чоловіка до кримінальної відповідальності поліцейські вимагали вісім тисяч гривень. Погрози оперуповноважених не припинилися навіть після того як "злодій" продемонстрував документи, які підтверджують власність на телефон.

Співробітники спецслужби затримали здирників у місті під час отримання всієї суми хабара. За оперативною інформацією вони планували й надалі шантажувати чоловіка та отримувати від нього щомісячні "внески".

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 15 та ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, офіцерам планується оголосити про підозру у скоєнні злочину.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дія для встановлення інших можливих фактів здирництва оперуповноваженими поліції.

PM669image006 PM410image004 PM463image002

Коментарі