Кидав додолу і волік по землі: на Житомирщині молодика засудили за наругу над державним прапором

11.04.2019 11:41

На Житомирщині місцевого жителя засудили за наругу над державним прапором України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області, передає УНН.

Правоохоронці встановили, що 23-річний місцевий житель 07.01.2019, перебуваючи у вечірній час поблизу одного з адміністративних будинків міста Коростеня, із хуліганських мотивів зняв державний прапор України, та, відійшовши до приміщення медичної установи, що на центральній вулиці, вчинив наругу над прапором, а саме кидав його додолу і волік по землі.

Це було знято та поширено в соціальній мережі Instagram, тож такі протизаконні дії зловмисника набули негативного суспільного резонансу.

Як повідомили у прес-службі, відомості за цим фактом внесли до ЄРДР. За результатами досудового розслідування було зібрано достатньо доказів, які довели вину зловмисника.

Обвинувачений погодився з позицією органу досудового розслідування, на підставі чого обвинувальний акт було складено з угодою про визнання винуватості.

Коростенський міськрайонний суд визнав зловмисника винним у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 338 (Наруга над державними символами) КК України та призначив йому покарання у виді 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 грн.

Коментарі