Керівництво податкової Дарницького району переховується від журналістів

Активісти "Стоп корупції" у приймальний день намагалися потрапити до заступника начальника податкової інспеції Дарницького району Максима Рубана. Однак держслужбовець уник зустрічі під приводом вдаваної зайнятості.

"Під час роботи громадської приймальні біля податкової інспекції Дарницького району активісти "Стоп Корупції" роздавали листівки і збирали скарги на бездіяльність державної установи.

"Активісти нашої організації, які саме роздавали листівки та збирали скарги на бездіялність податкової, хотіли записатися на прийом до Максима Рубана. Податківець випередив стопокорівців і вийшов до них сам. Чиновник пообіцяв прийняти команду "Стоп корупції", залишив номер свого мобільного та попросив журналістів надати список питань", - зазначає правозахисник проекту Костянтин Варшавський.

Журналістка "СтопКору" Наталія Полинкова зателефонувала Максиму Рубану та озвучила тему розмови.

"Ми хотіли дізнатися у податківця, які перевірки інспекція провела щодо роботи нелегального бізнесу в Дарницькому районі, зокрема, щодо газових заправок і СТО. Однак, почувши запитання, Рубан передумав спілкуватися із журналістами", - зазначає Наталя Полинкова.

"Чиновник, який півгодини тому пообіцяв зустрітися та почути нас, раптом виявився "дуже зайнятим" та запропонував записатися на наступний тиждень", - розповідають активісти.

Активісти уточнили, що згідно з журналом запису на прийом цього дня чиновник не очікував жодного відвідувача.

"Ми зателефонували Максиму Рубану та попросили прийняти нас невідкладно. Він спробував спростувати інформацію з журналу запису, а потім кинув слухавку", - резюмують активісти.

Представники "Стоп корупції" офіційно записалися на прийом до заступника начальника ДФС у Дарницькому районі на 14 липня, а до керівника – на 18 липня.

Коментарі