У четверг, 29 вересня, керівництво Дніпровського УП ГУНП України в м. Києві в особі начальника Олександра Деркача та т.в.о. заступника начальника – начальника слідчого відділу Олександра Жаркіх нададуть інформацію щодо кримінальної справи про викрадення стоматологічного обладнання у громадянина іноземної держави Саліма Караме.

До справи причетна родина екс-правоохоронця Олексія Мухіна. Подробиці розслідування поліціянти повідомили журналістові проекту Сергію Медянику.

"Наразі справу вивчають у прокуратурі Києва, відтак поліціянти чекають на документи. Раніше розслідування провадили у Шевченківському управлінні поліції Києва. Однак через професійні зв'язки екс-міліціонера Олексія Мухіна у відділку фактично повністю саботували розслідування справи і працівники Головного управління поліції забрали матеріали до себе і перенаправили до Дніпровського управління. Таке рішення ухвалили, щоб уникнути подальших корупційних дій і щоб справу нарешті довели до суду, винні були пакарані, а дороговартісне устаткування повернули законному власникові. До слова, сам Салім Караме хоче передати обладнання у зону АТО", уточнює журналіст Сергій Медяник.

Зазначимо, раніше представники "Стоп корупції" навідались до стоматологічної клініки, в якій знаходиться арештоване поліцією медичне обладнання бізнесмена-іноземця Саліма Караме, яке незаконно використовується подружжям Мухіних.

Додамо, раніше команда «Стоп корупції» організувала мітинг під будівлею Міністерства внутрішніх справ з вимогою до міністра Авакова провести об'єктивне розслідування у справі ліванця Саліма Караме.

До мітингувальників вийшов заступник начальника слідчого управління Ковтун, який вислухав активістів, прийняв письмове звернення та пообіцяв особисто вивчити усі обставини справи.

Коментарі