Керівник “Вінницякіно” замість покупки спецавтомобіля витратив гроші на “Форд”

Учора на президії Вінницької обласної ради вирішили відтермінувати початок відпустки керівнику "Вінницякіно" Миколі Безносюку.

Про це повідомляє видання vlasno.info.

Маємо висновок постійної комісії комунального майна та результат ревізії Державної фінансової інспекції у Вінницькій області, які дають підстави оголосити другу догану керівнику "Вінницякіно", – говорить голова Вінницької облради Анатолій Олійник. – Але згідно із графіком відпусток керівник йде у відпустку з 24 червня. Тому слід відтермінувати його відпустку на пізніше, щоб він був присутнім на сесії.

У результатах ревізії йдеться: "Виявлено порушень фінансової дисципліни на суму 120 тисяч гривень. Крім того, без відповідного подання безпідставно встановлено та виплачено надбавку за складність і напруженість в розмірі 50 відсотків посадового окладу на загальну суму майже 19 тисяч гривень, премію до Дня українського кіно в сумі майже 6 тисяч гривень та зайво перераховано єдиного соціального внеску на загальну суму понад 23 тисячі гривень".

Також замість придбання у 2013 році автомобіля, укомплектованого пересувною звуковою системою, 150 тисяч гривень були витрачені на закупівлю пасажирського автомобіля "Форд". А на звукове обладнання з обласного бюджету додатково виділили у 2014 році 100 тисяч гривень, а у 2015 році — 218 тисяч гривень. Знайшла ревізія й інші порушення, через які підприємство недоотримало кошти.

Щодо автомобіля: програма приймалась у 2012 році, гроші виділили у 2013-му. Але їх нам не вистачило, бо ціни на все виросли, тому нам довелось ще й власно зароблені гроші докладати. Обійшовся нам той "Форд" у 180 тисяч гривень. Комплект звукового обладнання у нас був, але застаріле, тому у 2014-му та 2015-му році нам виділили кошти для оновлення апаратури та для закупівлі більш досконалих комплектуючих.

Депутати на президії проголосували у зв'язку з виробничою необхідністю відтермінувати відпустку керівнику "Вінницякіно".

Коментарі