Керівник Васильківського райвідділку міліції чотири дні після злочину відкладав відкриття кримінальної справи. Активісти «Стоп корупції» пришвидшили правоохоронця!

До наших правозахисників проекту звернувся дачник з села Барахти Віталій Канчуківський. За словами чоловіка, громаді села вже не сила протистояти "Васильківському атаману" та за сумісництвом місцевому орендатору водоймищ Олександру Соколу.

DSC_0088Люди поскаржились на регулярні стрільби, які місцевий феодал влаштовує разом з сином. Дріб від пострілів розлітається по сусідніх ділянках, а одному з сусідів дробина потрапила до шиї! Спроба зробити зауваження закінчилась бійкою. Васильківець зробив мисливцям зауваження, у відповідь чоловіка жорстоко побили. Постраждалий отримав травми середньої тяжкості та написав заяву у міліцію. Натомість правоохоронці цілих чотири дні не поспішали відкривати кримінальне провадження за фактом побиття.

DSC_0094

«Ці обставини правозахисники проекту «Стоп корупції» дізнались під час особистої зустрічі з начальником місцевого райвідділу. Той на вимогу активістів спеціально повернувся на роботу. Утім чітко пояснити, чому зі справою затягували, головний міліціонер району так і не зміг», зазначив правозахисник Ігор Бондарчук.

WP_000046

Активісти домоглись невідкладного відкриття провадження за статтею 125 Кримінального кодексу України (нанесення побоїв середньої тяжкості).

Ми не зведемо очей з цієї справи і доб’ємось справедливого покарання для нападників, які думають, що вхопили Бога за бороду.

Коментарі