Керівник кропивницького ЖЕКу постане перед судом за хабар у 5 тис. дол

Слідчий відділ прокуратури Кіровоградської області завершив розслідування у кримінальному провадженні відносно керівника одного з місцевих ЖЕКів та його пособника, які обвинувачуються у вимаганні 5 тис. дол США неправомірної вигоди. Обвинувальні акти скеровані до суду для розгляду по суті.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури, передає УНН.

"Слідством встановлено, що неправомірну вигоду начальник підприємства вимагав та отримав від жительки міста за сприяння в прийнятті позитивного рішенням про приватизацію квартири на користь неповнолітньої дитини останньої. Діяв обвинувачений через посередника, з яким перебував у дружніх відносинах", – повідомили в прес-службі.

Також в прес-службі додали, що обвинувальні акти за ч.3 ст. 368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданої влади та службового становища, поєднане з її вимаганням) та за ч.2 ст.369-2 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) Кримінального кодексу України скеровані до суду для розгляду по суті.

Як повідомлялося раніше, обидва фігуранти справи були затримані 23 лютого 2017 р. слідчими прокуратури за оперативного супроводу СБУ при отриманні частини неправомірної вигоди у розмірі 300 дол. США.

Коментарі