Керченський міст завалиться цієї зими, – російська активістка

Міст, що будується через Керченську протоку з окупованого Криму до Росії, може впасти вже цієї зими, є беззаперечні факти.

Таку заяву зробила російська правозахисниця і засновник групи "Груз-200: з України в Росію" Олена Васильєва у своєму Facebook.

"Через перекриття водних каналів почалося засолювання посівних територій, і вже знадобиться не менше 20 років зрошення, щоб знову ґрунт став придатним для сільськогосподарських робіт. Виноградники повирубували майже всюди, в цьому році найменший урожай. Відсутність прісної води у ґрунті продовжує згубні дії повсюди", – зазначила вона.

За словами Васильєвої, вона на власні очі бачила – майже всі канали перекриті, з водою проблема – до окупованого Криму вона не надходить зовсім.

Окрім того, Запорізька АЕС майже припинила подачу електроенергії – лише за розкладом. Тож вночі міста і села залишаються без світла, лише – на особистих дизельних генераторах.

Керченський міст завалиться, швидше за все, цієї зими. Уже дві платформ провалилися. Їх намагаються відновити, але народ Росії не розуміє, що там – розлом земної кори, дна як такого немає, мул. Як ці платформи там закріплять – не зрозуміло навіть геологам, що досліджували кору Землі в цьому місці, – пояснила Олена.

З посиланням на дані геологів активістка зазначила, що амплітуда коливань земної кори у цьому місці складає до 20 сантиметрів на рік. Тому раніше тут і не будували моста.

 

Коментарі