КДБ Білорусі затримав українського директора заводу за хабар

У Білорусі знову затримали українця. Ним виявився директор ПАТ Завод обважнювачів Андрій Скиба. Посол України у Білорусі дізнався, чому відбулось затримання.

Новину передає "Преса України".

Спецслужби Білорусі затримали у Мінську українця Андрія Скибу. Останній є керівником підприємства ПАТ Завод обважнювачів. Виконувач обов’язків представника правління підприємства на прізвище Козьменко звернувся до посла України у Білорусі Ігоря Кизими. Так, він відправив йому лист.

У листі він пояснює, що Скиба прилетів до Білорусі 15 листопада з метою провести переговори з ВАТ Мінський тракторний завод, а саме щоб обговорити питання постачання продукції. У цей же день українець мав повернутися додому. Однак уже 16 листопада він повідомив дружину, що його затримали представники білоруського КДБ.

"Намагаючись дізнатися долю нашого співробітника, я зателефонував на номер телефону, який знайшов в мережі Інтернет, до оперативного чергового управління КДБ Білорусі в Мінську із запитом про затримання нашого співробітника. Людина, яка представилася заступником оперативного чергового, підтвердила мені факт затримання нашого співробітника в цій установі", – зауважив Козьменко.

Посол України у Білорусі  Ігор Кизима вже дізнався причину затримання Скиби. Йому інкримінують дачу хабара. До слова, 17 листопада у Білорусі затримали українця Павла Шаройко. Його звинуватили у шпигунстві. Крім того, у серпні поточного року у Білорусі викрали українця Павла Гриба. Наразі відомо, що він перебуває у російському СІЗО. У МЗС України зауважили, що Білорусь не відповідає на запити української сторони щодо цього питання.

Коментарі