Катування дитини на Кіровоградщині – горе-батьків взяли під варту

9 жовтня слідчий суддя Новоукраїнського районного суду задовольнив клопотання прокуратури щодо зміни горе-батьку, – депутату Новоукраїнської районної ради, запобіжного заходу з цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою до кінця строку досудового розслідування. Про це повідомляє УНН із посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Прокуратура клопотала у суді про зміну вказаній особі запобіжного заходу на суворіший у зв'язку з систематичним та грубим порушенням ним умов перебування під цілодобовим домашнім арештом. Підозрюваний неодноразово без дозволу слідчого залишав житло, а також здійснював поїздки до обласного центру.

Ще раніше прокурором області Анатолієм Коваленком було повідомлено про підозру депутату Новоукраїнської районної ради за ст. 166 Кримінального кодексу України, тобто у злісному невиконанні батьківських обов'язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки. Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний не піклувався про здоров'я та фізичний розвиток свого трирічного сина, якого було обмежено в харчуванні, штучно створено для нього незадовільні побутові умов та не вживались заходи щодо його лікування. Вказане спричинило тяжкі наслідки здоров'ю дитини.

Крім того, в рамках слідства за вчинення аналогічного злочину повідомлено про підозру матері потерпілої дитини.

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від двох до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Зауважимо, у Новоукраїнці соцпрацівники забрали з родини чотирирічного хлопчика, який у своєму віці важив лише 7 кілограмів. Як стало відомо, батьком дитини виявився депутат Новоукраїнської районної ради.

Коментарі