Кашель, шкірні захворювання, набряки очей – Армянськ знову під ударом

Влада окупованого Криму більше не згадує про екологічну катастрофу в Армянську і прилеглих населених пунктах, заведено вважати, що проблема залишилася в минулому. Однак, це далеко не так. Населення Армянська знову нарікає на проблеми зі здоров'ям.

У багатьох людей кашель, набряки слизових оболонок, підозрілі шкірні захворювання, передає "Новая Газета".

За даними російського видання, жителі знову повідомляють про викиди з кислотного сховища заводу "Титан", який, як вважають, став причиною масового отруєння дітей та дорослих в регіоні. Тільки два тижні тому в Армянську оголошували про надзвичайну ситуацію і екстрено евакуювали дитяче населення з міста.

Пристрасті вляглися, діти повернулися до батьків, а проблема нікуди не зникла. При цьому, жителі населеного пункту пояснюють: зміни все-таки є, але хорошими їх назвати не можна. Раніше люди скаржилися на "хімічне" печіння в очах, тепер відчувають у роті підозрілий кислотний присмак.

Активістів, молодих мам, які більше всіх обурювалися екологічною катастрофою в місті та переживали за життя і здоров'я дітей, не соромилися спілкуватися з представниками опозиційних російських ЗМІ, оголосили провокаторами й "посібниками України".

Коментарі