Кандидати від “Стоп корупції” пройшли відбір до Ради громадського контролю НАБУ

01.06.2017 12:21

Двоє кандидатів від ГО "Стоп корупції" пройшли відбір до Ради громадського контролю при НАБУ. Координатор проекту Роман Бочкала та журналіст-розслідувач отримали по 5251 та 4111 голосів підтримки в інтернет-голосуванні на сайті відомства. Офіційні результати у НАБУ оголосять 6 червня.

Додамо, що серед охочих контролювати роботу агентства був голова ГО "Стоп корупції" Тарас Лилик.

Боровся за місце у громадській раді колега та однодумець стопкорівців – голова ВГО "Об'єднання Богдана Хмельницького" Богдан Хмельницький,
а також відомий борець із заправками-нелегалами та піщаними браконьєрами у Києві та області правозахисник Ігор Бондарчук. Їм забракло голосів, щоб подолати прохідний бар’єр.

Зазначимо, що Рада громадського контролю формується у складі 15 осіб, відібраних за результатами конкурсу. Конкурс з формування складу Ради громадського контролю проводився шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян, які проживають на території України.

Основними функціями Ради громадського контролю при НАБУ є участь у дисциплінарній комісії НАБ, яка бере участь у звільненні недобросовісних працівників бюро. Також представники Ради громадського контролю беруть участь у конкурсних комісіях з відбору працівників бюро.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X