Канада хоче продати Україні 100 тисяч штурмових гвинтівок

Після того, як Канада дала добро на продаж Україні стрілецької зброї, одна з компаній заявила про готовність надати країні штурмові гвинтівки. Всього для продажу буде надано 100 тисяч одиниць такої зброї.

Новину передає "Преса України".

Представники канадської компанії Colt Canada заявили про намір співпрацювати з Україною. Очікується, що сторони укладуть угоду, яка дозволить компанії поставити Україні нові штурмові гвинтівки у кількості 100 тисяч одиниць.

За попередніми даними, у січні цього року менеджер Colt Canada Алекс Пейн зустрівся з представниками українського уряду. За його словами, процес налагодження діалогу у цьому питанні запущений, однак він зауважив, що конкретних заяв з цього приводу зробити не може.

"Я переконаний, що потрібно багато зробити, щоб однозначно сказати, чи є можливості для Colt Canada в Україні", – прокоментував Пейн.

Він додав, що цього літа буде організована демонстрація канадської зброї в Україні. Варто зазначити, що 13 грудня минулого року канадський уряд розширив список країн, яким дозволено поставляти стрілецьку зброю. Так, у ньому з'явилась й Україна. Раніше голова МЗС Канади Христя Фріланд заявляла, що Україна може безперешкодно купувати у Канади зброю. Однак українська сторона з такою ініціативою, за її словами, не виступала.

Як повідомлялось раніше, американський генерал-лейтенант у відставці Бен Годжес заявив, що Україна сподівається отримати зброю у США, а сама торгує танками у період війни.

Коментарі