Історія та досягнення

ГО «Стоп корупції» створювалась командою однодумців протягом кінця 2014 – першої половини 2015 року як організація, що поєднує розслідувальну журналістику, юридичну підтримку і правовий захист громадян від корупційних дій державних посадовців у Київській області.

Але згодом організація розповсюдила діяльність на більшість регіонів України, у яких формується і постійно розширюється наша мережа журналістів і правозахисників. Наразі відкриті чотири кореспондентські пункти у Харкові, Львові, Чернівцях, Дніпрі. Наша загальноукраїнська мережа налічує більше 20 відокремлених підрозділів і партнерських організацій у регіонах України.

З одного боку, ми створюємо публічний тиск на органи влади за допомогою наших антикорупційних журналістських розслідувань і поширення об’єктивної інформації у засобах масової інформації, а з іншого – ми уважно пильнуємо, аби корумповані «герої» наших розслідувань і телепередач отримали те, що вони заслуговують.

Допомагає нам у цьому співпраця з державними антикорупційними органами, передусім з Національним антикорупційним бюро, Генеральною прокуратурою, Антикорупційною прокуратурою, Національним агентством з питань запобігання корупції, Національною поліцією та іншими державними закладами і установами. Члени нашої організації обрані до складу Контролюючої громадської ради НАБУ і Громадської ради Держгеокадастру.

За нашими офіційними зверненнями і поданнями державні антикорупційні органи вживають необхідні заходи, порушують адміністративні та карні справи, притягують корупціонерів до відповідальності, зупиняють незаконну діяльність установ і підприємств.

Більше про це розповідає наша спеціальна рубрика "СТОП КОРУПЦІЇ" В ДІЇ 

ПРО СТОПКОР УКРАЇНСЬКОЮ          ABOUT STOPKOR IN ENGLISH