«Ірпінь – місцеве Чикаго», – Юрій Луценко про кримінальне свавілля у передмісті Києва

Побиття активістів, які захищають від вирубки ліси. Незаконне будівництво та дерибан міського бюджету. Вже кілька років поспіль усе це – звичні справи для міста Ірпінь, що на Київщини. Сам генеральний прокурор України – Юрій Луценко ще торік закликав правоохоронні органи боротися з цим свавіллям.

«Ірпінь – точка місцевого Чикаго, ви це знаєте? Уже всі українські ЗМІ пишуть про те, що це поєднання криміналітету із правлячими хабарниками», - зазначив генпрокурор.

Тож в черговий раз громадські діячі, депутати та жителі Ірпеня зібралися, аби під час круглого столу вирішити як навести лад в регіоні.

«Ціль нашого круглого столу – зібрати різних громадських активістів, депутатів, і обговорити проблеми, які є єдиними для Ірпеня та Приірпіння, це тотальна бездіяльність правоохоронних органів – поліції та прокуратури. Тобто ціль одна – це законність», - зазначив юрист Сергій Гапон.

Своєю думкою поділився і координатор «Стоп Корупції» Роман Бочкала: «Ситуація вирізняється тим, що вона дуже напружена. Ми спостерігаємо майже повну бездіяльність правоохоронних органів. У цій ситуації активні громадяни змушені фактично брати ті важелі, які притаманні правоохоронним органам».

За ситуацією в Ірпені команда «СтопКору» спостерігає вже майже рік. Усі подробиці – у відео:

Коментарі