Інвестори будівництва «Патріотика на озерах» вийшли з мітингом до КМДА

Мітинги, масові заворушення постріли та врешті-решт призупинення будівництва на столичних Осокорках. Через низку конфліктів навколо зведення нового житлового комплексу інвестори будівництва «Патріотика на озерах» вийшли з мітингом до представників забудовника.

«Нас занепокоїла ситуація, пов'язана з діями так званих громадських активістів Екопарку і більше всього занепокоїло, що зупинилось будівництво. Ми вклали живі гроші, власні заощадження і бачимо, що стройка не відбувається», - розповів інвестор «Патріотики на озерах» Роман Братушка.

Після акції представники банку «Аркада» запросили інвесторів на розмову, щоб вирішити цю ситуацію. По завершенню розмови ініціативна група вирушила пішою ходою до КМДА, щоб донести свою позицію і до представників влади. У мерії пообіцяли – домовляться з Віталієм Кличком за часом і він зустрінеться з мітингувальниками: «Он все слышит, он все видит».

Водночас свою роботу продовжує Фонд сприяння перспективному розвитку міста Києва, створений за ініціативи банку «Аркада». Місяць тому його представники разом із архітекторами та активістами об’єдналися у прагненні створити організацію, яка б насамперед контролювала питання незаконних забудов.

«Основною метою є створення Генерального плану міста Києва до 2040 року. Ще однією точкою маю бути не лише його створення, бо генеральний план можна створити, буде він гарний, але ще виконувати. Якщо ми будемо виконувати Генеральний план, у нас не буде ніяких конфліктів у місті», - наголошує Юлія Стеблецька, експерт Фонду сприяння перспективному розвитку м. Києва ім. Володимира Поляченка.

А поки фонд з’ясовує глобальні проблеми міста, доля нового житлового масиву за допомогою залучених банком «Аркада» від інвесторів коштів вирішується в стінах Окружного адміністративного суду міста Києва. Адже забудовники налаштовані розв'язати конфлікт мирним шляхом. Команда “СтопКору” й надалі стежитиме за розвитком подій.

Дивіться про це у матеріалі:

Коментарі