“Індар” безпідставно звинувачує журналістів в образі ділової репутації

Юристи ПАТ "По виробництву інсулінів "Індар" звинувачують представників "Стоп корупції" в образі ділової репутації та вимагають спростувати низку фактів.

Про це повідомляють юристи проекту за результатами чергового засідання Господарського суду Києва.

"Захист "Індару", зокрема, хоче, щоб ми надали докази того, що компанія замість виготовлення препаратів, проводить перефасування закордонних товарів. Також вони вимагають надати як докази документи, що підтверджують закупівлю приватним акціонерним товариством у Китаї очищеної субстанції для виробництва інсуліну. Окрім того, їм потрібні підтвердження тези про перемогу приватного товариства в тендері у грудні 2015 року на понад 11 500 000 грн. на продаж іноземної продукції, перефасованої "Індаром". Затребували і докази, які підтверджують наслідки виникнення хвороб в інсулінозалежних через вживання продукції, виготовленої "Індаром", - називає позивні вимоги юристи "Стоп корупції" Роксолана Арійончик.

Захист "Індару" звинувачує "Стоп корупції" в оприлюдненні цих фактів.

"Як підставу позову позивач подає додаткові письмові пояснення, в яких посилається на те, що матеріали (випуски) телевізійної передачі "STOP корупції" розміщені в соціальній мережі Facebook, яка, очевидно, належить Організації; про це прямо свідчить фонове зображення групи, що містить скорочену назву "СТОПКОР", виконану в кольорах, подібних до тих, які використовують у заставках телевізійної передачі "STOP корупції", а також адресу сайту Організації в Інтернеті; аналогічно оформлено сторінку в соціальній мережі "ВКонтакте". Це абсурдні твердження, оскільки ці сайти не використовують спільні домени та сервери", - зауважує юрист проекту.

ГО "Стоп корупції" не викладала жодних неправдивих фактів про Позивача: ані на телеканалі "5 канал", ані в мережі Інтернет чи будь-яким іншим шляхом. Не поширювала "брехні", що завдала би шкоди діловій репутації Позивача, як зазначено в позовній заяві Приватного акціонерного товариства «По виробництву інсулінів "Індар". Отже, є неналежним Відповідачем у справі, додає юрист Роксолана Арійончик.

Коментарі