Хвиля урочистостей до Дня Незалежності стартувала в Києві (відео)

Молебень, військовий марш, демонстрація нової військової техніки українського виробництва, фестиваль, забіг – усе це та ще більше заходів заплановано з приводу святкування Дня Незалежності в Києві.

На своїй сторінці у Facebook президент України Петро Порошенко вже привітав громадян із цим святом.

"Свобода, Воля і Незалежність ніколи не давалися Україні легко. І хоча сьогодні за право бути незалежними ми платимо високу ціну, захищаючи нашу Батьківщину від агресора, ми – згуртована незламна нація, незалежна європейська держава, єдина неподільна Україна, про яку століттями мріяли покоління українців-борців за свободу нашої країни. З 27-ю річницею Незалежності України!" – написав президент на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що щорічно українці святкують День Незалежності України (вірніше за значенням – День Відновлення Незалежності України) – державне свято України, яке відзначається 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України. Цю дату заведено вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді.

Як раніше повідомляв "СтопКор", у цей день у зв’язку з урочистостями дороги в Києві будуть частково перекриті.

З двадцять сьомою річницею Незалежності України! Зі сторіччям відродження української державності! Слава українському війську! Слава Збройним Силам України! Слава українському народу! Україні – слава!

Posted by Петро Порошенко on Reede, 24. august 2018

Коментарі