Хуліганимо? Псевдоактивіст-хабарник Бурда порушив запобіжний захід

31.08.2018 17:14

Не виїжджати за межі Києва до 4 вересня – такий запобіжний захід обрала Феміда для так званого громадського активіста та голови ВГО «Бюро з питань захисту екології та здоров'я» Михайла Бурди. Утім, для нього закони не писані.

«Еколог», який погорів на вимаганні хабара з підприємця, регулярно порушує заборону суду та виїздить зі столиці. Примітно, що маршрути пересування Бурди пов’язані з виїздами на нелегальні точки видобутку піску у Київській області та на судові засідання у справах браконьєрів.

Цього разу Михайла Бурду зустріли у Броварах, у місцевому суді.

Активісти «Стоп корупції» викликали на місце подій поліцію та написали заяву про порушення міри запобіжного заходу.

Зауважимо, псевдоактивіст Михайло Бурда відродив на Київщині «бандитські 90-ті» і вже притягався до відповідальності за порушення закону. У суді розглядається справа за організовану бійку у Київраді за статтею «хуліганство». Його взяли «на гарячому» під час передачі грошей та оголосили підозру за фактом вимагання коштів (за кожний кубометр видобутого піску) у підприємця, який займається видобутком піску в Обухівському районі.

Зі свідчень представників легальних видобувачів піску встановлено, що Бурда створив організоване злочинне угрупування, яке спеціалізується на вимаганні коштів (фактично «рекеті») з нелегальних видобувачів піску в Києві та області під погрозами насильства, а також закриття такого бізнесу.

Коментарі